Struktura Oddziału Łódzkiego


Zarząd PSNNPR Oddział Łódzki

Prezes

Magdalena OgrodowczykMagdalena Ogrodowczyk, z wykształcenia kulturoznawca – filmoznawca, prowadzi szkolenia z zakresu profilaktyki zdrowia rodziny, kursy dla nauczycieli NPR, razem z mężem prowadzą autorskie warsztaty z zakresu wychowania seksualnego w rodzinie. Na wielu konferencjach przedstawiała problematykę rozwoju psychoseksualnego dzieci i młodzieży, roli MRP w życiu kobiety. Zakres specjalistycznych działań: diagnostyka cyklu kobiety w oparciu o obserwacje, wpływ antykoncepcji na zdrowie kobiety. Propaguje metody rozpoznawania płodności wśród młodzieży, realizując autorski projekt „Miłość, ciało, emocje – warto o tym rozmawiać.” Prywatnie szczęśliwa żona, mama 4 dzieci. Pasjonatka dobrych książek i filmów, słucha jazzu i muzyki renesansu.

Wiceprezes

Agnieszka Grabowska, z wykształcenia mgr inż. biotechnologii oraz mgr teologii, doradca życia rodzinnego i nauczyciel metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Entuzjastka edukacji domowej.
Lubi żeglowanie i spędzanie czasu nad wodą.

Skarbnik

Katarzyna Stachnik-KowalskaKatarzyna Stachnik-Kowalska, doradca życia rodzinnego, instruktor metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia. Z wykształcenia pedagog, a powołanie realizuje w domu, opiekując się trzema córeczkami – Marysią, Elą i Helenką. To dzięki nim zachwyciła się Porozumieniem Bez Przemocy (NVC) i Rodzicielstwem Bliskości. Od 2008 roku spełnia się jako szczęśliwa żona męża Tomka, który również jest nauczycielem NPR. Uwielbia spacery poza miastem, a gdy ma odrobinę wolnego czasu odpoczywa czytając książki.

Sekretarz

Małgorzata Rosiak, z wykształcenia menadżer i familiolog, diecezjalny doradca życia rodzinnego, koordynator szkoły rodzenia przy Centrum Służby Rodzinie w Łodzi i nauczyciel metody objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia. Zainteresowania naukowe to teoria systemowa rodziny, przyczyny i diagnostyka niepłodności, prawidłowy rozwój i zaburzenia więzi seksualnej w małżeństwie, przygotowanie rodziców do porodu i naturalnego karmienia piersią. Prywatnie szczęśliwa żona.

Członek Zarządu

Katarzyna Kucharska, z wykształcenia teolog i pedagog, doradca życia rodzinnego i nauczyciel naturalnych metod rozpoznawania płodności.
Uwielbia pracę z dziećmi i wspiera rodziców w problemach wychowawczych.Od 2008 roku szczęśliwa żona i mama czwórki córek.

Członek Zarządu

Agata Gumulska, z wykształcenia mgr ekonomii. Zajmuje się terapią zajęciową dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Doradca życia rodzinnego i nauczyciel naturalnych metod rozpoznawania płodności. Lubi spotkania z narzeczonymi.
Pasjonuje się malarstwem olejnym, nie tylko teoretycznie, sama maluje. Żona Jacka i mama dwójki dzieci.

Członek Zarządu

Marzena Wągrowska, z wykształcenia teolog i pedagog. Nauczyciel naturalnych metod rozpoznawania płodności.
Szczególnie zajmują ją zagadnienia związane z ochroną ludzkiego życia.
Od 2007 roku żona i mama trójki dzieci. Lubi górskie wędrówki.