Nasi specjaliści


Zarząd PSNNPR Oddział Łódzki

Prezes zarządu

Magdalena OgrodowczykMagdalena Ogrodowczyk, z wykształcenia kulturoznawca – filmoznawca, prowadzi liczne szkolenia z zakresu profilaktyki zdrowia rodziny, kursy dla nauczycieli NPR, razem z mężem prowadzi autorskie warsztaty z zakresu wychowania seksualnego w rodzinie. Na wielu konferencjach przedstawiała problematykę rozwoju psychoseksualnego dzieci i młodzieży, roli MRP w życiu kobiety.

Zakres specjalistycznych działań: diagnostyka cyklu kobiety w oparciu o jego obserwacje, wpływ antykoncepcji na zdrowie kobiety.
Propaguje metody rozpoznawania płodności wśród młodzieży, realizując autorski projekt „Miłość, ciało, emocje – warto o tym rozmawiać.”
Prywatnie szczęśliwa żona od 21 lat, mama 4 dzieci.
Pasjonatka dobrych książek i filmów, słucha jazzu i muzyki renesansu, uwielbia włoską kuchnię i spacery nad morzem z rodziną.

e-mail: mogrodowczyk@nprlodz.pl

Wiceprezes i Sekretarz

Małgorzata Rosiak, z wykształcenia menadżer, Diecezjalny Doradca Życia Rodzinnego, nauczyciel metody objawowo-termicznej.
Zainteresowania naukowe: przyczyny i metody leczenia niepłodności pierwotnej i wtórnej, wpływ zaburzeń hormonalnych na cykl kobiety.
Ulubiona forma spędzania wolnego czasu to spacery nad morzem i górskie wędrówki. Prywatnie szczęśliwa kobieta i żona.
e-mail: mrosiak@nprlodz.pl 

Skarbnik

Katarzyna Stachnik-KowalskaKatarzyna Stachnik-Kowalska, instruktor NPR, w Zarządzie Łódzkiego Oddziału PSNNPR pełni funkcję skarbnika.

Z wykształcenia jest pedagogiem, a swoje pedagogiczne powołanie realizuje w domu, opiekując się dwiema wspaniałymi córeczkami – Marysią i Elą.
Od 9 lat spełnia się jako szczęśliwa żona męża Tomka, który również jest nauczycielem NPR. Uwielbia spacery poza miastem, a gdy ma odrobinę wolnego czasu odpoczywa czytając książki.

e-mail: kstachnik-kowalska@nprlodz.pl

Członek Zarządu


Lilla Mianowska, 
magister filologii polskiej, pedagogiczne przygotowanie wykorzystuje podczas kolonii i zimowisk, na których jest wychowawcą. Pracuje w branży finansowej.

Doradca Życia Rodzinnego i nauczyciel NPR, posługuje w poradni rodzinnej w Aleksandrowie Łódzkim. Przez wiele lat członek i animator Odnowy w Duchu Świętym.

Jej największą pasją jest mąż, którego od 22 lat wciąż na nowo odkrywa. Mama dwóch dorastających córek.

e-mail: lmianowska@nprlodz.pl

Członek Zarządu


Monika Pawlikowska
, magister nauk o rodzinie, wykonywany zawód katecheta.

Nauczyciel NPR i doradca życia rodzinnego w parafii w Tomaszowie Mazowieckim.

Specjalizuje się w poradnictwie osób przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Z zamiłowania gra i śpiewa, a w ostatnim czasie uprawia ogródek działkowy. Od 12 lat szczęśliwa żona, mama dwóch synów.

e-mail: mpawlikowska@nprlodz.pl